Hotel – wizytówka regionu.

Region świętokrzyski jest wyjątkowy, jeśli chodzi o nastrojowe i piękne krajobrazy. Niektórzy z gości Hotel Bristol w Busku Zdrój, nie wyobrażali sobie wcześniej, że Góry Świętokrzyskie są takie piękne. Hotel położony na zboczu jednej z nich, z każdego okna ma wyjątkowo atrakcyjne widoki. Od północnego wschodu jest to zieleń lasów a po stronie południowo zachodniej widoczne są wzgórza i panorama stolicy województwa. Szczególnie atrakcyjnie wygląda to nocą, zwłaszcza z tarasu restauracyjnego.

Atrakcyjne SPA

 Hotel Bristol to nie tylko wygodne i luksusowe noclegi. To przede wszystkim SPA na wysokim, światowym poziomie. Goście mogą tam korzystać z różnych zabiegów poprawiających kondycję, wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów. Dostęp do basenu i do strefy saun jest bezpłatny. W Bristolu, można poddać się masażom, zabiegom kosmetycznym i zabiegom medycyny estetycznej. Można korzystać nie tylko z dużego basenu rekreacyjnego ale także z basenu solankowego, saun, łaźni parowych i wanny z hydromasażem. Dla gości dostępna jest również sala do ćwiczeń siłowych.

Niezapomniana kuchnia

W pełni zasłużoną sławą cieszy się kuchnia w hotelu Bristol. Serwuje ona dania kuchni europejskiej i regionalnej. Jednak to nie wszystko, bo co jakiś czas tamtejsi genialni kucharze prezentują własne pomysły. Cały czas widać, że gotowanie jest ich prawdziwą pasją. Oprócz restauracji na światowym poziomie, na terenie hotelu działa również klub nocny, gdzie można potańczyć do dźwięków dobrej muzyki. Do tego podawane są drinki, jakie tylko można sobie wymarzyć. Można zobaczyć to tutaj.

Wygoda

Goście hotelowi z entuzjazmem wyrażają się o wygodzie hotelowych pokoi, które urządzone są nowocześnie i funkcjonalnie. W każdym z nich jest 37 calowy telewizor LED i dostępna sieć wi-fi. Kolorystyka pokoi jest pastelowa a z każdego okna widać zieleń i piękno świętokrzyskiego regionu.

Lokalizacja hotelu jest wyjątkowo atrakcyjna, bo leży on w centrum miasta. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się stale monitorowany, wygodny parking.